CELEBRATION Mes i verës

Festimet Midsummer në. 14 në Gimåfors Qendra Komunitare valle rrethdru maji i stolisur. Llotaritë, Raffles dhe shërbejnë. i mirëpritur! 

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *