Music video nga Holm Jessica dhe RockyKjo fundjavë liron Jessica Falk me vajzën e saj Rocky vetme e tyre të ri Bej nje ndryshim. Videoklipi është xhiruar në Holm afërsi dhe përmban shumë pamje të bukur nga lagje.

Kënga është regjistruar në favor të Shoqatës Brain Injury Hjärnkraft me qëllim të ngritjes së vetëdijes në shoqërinë në lidhje me fëmijët dhe të rinjtë me lëndime të fituara trurit dhe për të studiuar lodhjen e trurit.

Watch video më lart dhe të lexoni më shumë në deklaratën për shtyp në popmuzik.se.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *