Takimi vjetor i Holms Fiskevårdsområde enjten 12/4

.

.

På torsdag håller Holms FVO årsmöte på Församlingshemmet klockan 19:00. Mirë se vini për të dëgjuar në lidhje me vitin e kaluar, të marrë pjesë në gazetat vjetore e takimit dhe të dëgjojnë se çfarë po ndodh në Holm fiskevårdsområde.

Lexoni më shumë rreth Holms peshkimit.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *