Strehim

Duke kërkuar për strehim në Holm fundjavë, kërkuar për të punësuar ju në një vilë komod disa javë në verë apo ndoshta edhe të shkojë në fshat i bukur?
Në Holm disa strehim gjatë natës- ose strehim, edhe vende private për shitje.

Advertise fermer tuaj këtu, falas! Mendime mbi të lëvizte në Holm?
Regjistrohu për vende të reja pune këtu.

Lexuar në lidhje Stokholm Çifti gjetur
banorët e tij me kohë të pjesshme “Änglagård” i Holm.

QERA


Camping Sandnäsbaden & restorant (vitit)
Nëse ju doni të sjellë një karvan ose mund të preferojnë tendë kampe është gjithashtu një i vendosur bukur në breg të liqenit Holm shirit.
Lexo më shumë në faqen e tyre.

 

Log shtëpi në Loviken..
Kabina log në Loviken
Dy kabina log vendosur në ujore me qasje në barkë dhe kanoe.
Lexo më shumë.

.

.


Cottage nga Holmsjön
shtëpi e bukur pushimi me standardet e mira është e vendosur 50 m Holmsjön me dush- dhe angling. Madh në jug-ballafaqohet Patio.
Lexo më shumë.

 

Drevberget
vilë e bukur 5 Shtretër Rock në Trenat. shtëpi e bukur pushimi me standardet e mira është e vendosur 50 m Holmsjön me dush- dhe angling. Madh në jug-ballafaqohet Patio. Me qira një kabinë gjatë sezonit të gjuetisë Moose ose gjatë fundjavës për të gjuajtur hace.
Lexo më shumë.

 

 

PER SHITJE

.q
Qiramarrës, 2:për të ndërtuar një të re Shitur!
Terraced me depo, mori, Parking me ngrohës.
Lexo më shumë.

Qiramarrës, 4:një Shitur!
në 4:Një terraced në mes të Holm magazinimit, mori, Parking me ngrohës i Anundgård. përpjekje e ulët. Lexo më shumë.
. q

Sodalen 114
Croft në Holmsjö Butt Shitur!
Ndërtesat me standarde të thjeshtë. Ndërtesa Barn me objektet e mira e magazinimit, dhe mundësi të ketë kalë.
Lexo më shumë.

 

Gimafors 211..
Villa ose pushime jetojnë në Gimåfors

Ambienti delightfully qetë me afërsisë me dy të pyllit dhe ujit që ju të gjeni këtë alt vilë. banorët kohë.
Lexo më shumë.
.

.

.Lexo më shumë..
Villa me pamje të bukur të liqenit
Të përshtatshme për një familje të tillë me fëmijët, të cilët gëzojnë jetën e vendit me pajisje si tarracë jugu me pamje të bukur të Holmsjön dhe duan të jenë në gjendje për të përzënë makinën në garazh bodrum në dimër. Lexo më shumë.

 

Vike 191 Shitur!
Villa në afërsi të ujërave të mira të peshkimit dhe kokrra të kuqe të bukura dhe pyjet kërpudha.

Farm në Hissjön Shitur!
Prona bukur e vendosur në fshatin Hissjön – një zonë me pyje të mëdha dhe liqene.

Lexo më shumë.
Vend fantastik në prirjen
Me një vend të madh nga të zakonshëm, ju do të gjeni këtë shtëpi pushimi. renovime të mëdha dhe zgjerimet e bëra në vitet e fundit. 2 ura mundëson notuar bukur në liqen dhe dok barkë. Lexo më shumë.

.

Prirje 136
Shtëpi njëkatëshe nga liqeni
Villa me dok private. Përkryer për ata që gëzojnë aktivitetet në natyrë dhe natyra.
Lexo më shumë.

.

.

.
Vilë e bukur me pamje mahnitëse

Vilë e madhe miqësore me pamje mahnitëse të Holmsjön. Në katin e parë ka një kuzhinë, ngrënie, Dhomen e ndjenjes dhe zyra / gjumi.
Lexo më shumë.


.
Qiramarrës, 2:një në vendbanimet
Godinë i Anundgård një gur i hedhur larg nga Holm Kisha shitur, rivendos pjesërisht, (Kuzhinë sapo pikturuar dhe dhoma gjumi plus pak në dhomë gjallë). Patio madh takad plus pjesë e lëndinë. magazinimit të madh të ftohtë në afërsi të banesës. Lexo më shumë.

.


Vilë lartë e vendosur në Anundgård
Villa me vendndodhjen e lartë me pamje të bukur Holmsjön, Aneby shtëpi e ndërtuar mirë, 6 vit, 157 KVM, me imët garazhin seminarit.
Lexo më shumë.

 

 

Shitur!

Charmigt sekelskifteshus në Östbyn Bukur ndodhet në një zonë të bukur me pyje vetëm rreth qoshe. Lexo më shumë.

 

 


Villa me punëtori dhe garazh
Me pozitë të ngritur në një mjedis të bukur, kjo vilë me shumë të tradhtisë- dhe hapësirë ​​punëtori.
Lexo më shumë.

.

Villa në Vike
Këtu do të gjeni paqe dhe harmoni! Shtëpi të vjetra / vilë me kornizë druri, 5 vit, 99 KVM, Lakeside fine në Holmsjön. Pylltarisë dhe tokë bujqësore, 32.000 KVM. Depoja druri, bodrum root, varmbonat friggebod, plevicë e druve të zjarrit. Perfect për të dashuruar e natyrës dhe entuziastë të peshkimit.
Lexo më shumë.


Shtëpi në tub Deep
Vilë e bukur me komplot kopsht. Patio me kuvertë druri. shtëpi mysafir me dy shtretër dhe një furnizim të kolibe. Duke ecur në distancë në plazh dhe bankinë dhe shtrat.
Lexo më shumë.
.
.

...
Prirja vilë me qira
vilë të bukur vere me dy dhoma dhe kuzhinë. beachfront bukur me bankinë e vet në Holmsjön.
Lexo më shumë.

.


Prona në Farm Anund – "Old Affär'n"
Një pronë e listuara mirënjohur Holm, 400m Church. Living lagjet në dysheme dhe zyra zonën e parë në katin e parë. Zgjatja e banesës sutterängvåning në katin e parë.
verë- dhe bodrum patate nën shtëpi.
Lexo më shumë.

 

Advertise fermer tuaj këtu, falas!