Aktivitetet Sandnäset

(Në varësi të informacionit të vjetëruar. Shih ad për shitje, 2017.)

Për kampe Sand Näsets mund të ashtu si edhe me ose pa karvan. Këtu ju mund të gëzojnë një vakt në restorant (të drejta të plota) me vendet fqinje me pamje nga uji dhe parabreg dashuroj.

Ajo gjithashtu ofron një numër të aktiviteteve:

  • Swimming dhe dielli adhurimi – Një plazh i gjatë dhe i hollë me rërë me një ujë të cekët fëmijë-friendly me doke dhe shesh lojërash për në plazh.
  • minigolf – Një nëntë-vrimë kurs miniaturë golf është sfiduese mikun e tij në.
  • vaskë të nxehtë – Nëse ju doni për të marrë një lyxdopp të nxehtë është një vaskë të nxehtë me qira.
  • ski jet dhe anije – Dispozicion për qira në vend në qoftë se ju doni për të sfiduar valët.
  • Hut Barbecue Barbecue dhe zonat – Për ata që duan të vuaj, ekziston edhe një kasolle vuaj dhe tiganisje delikate gjobë.

Nëse keni pyetje dhe doni të dini më shumë, kontaktoni Sandnäsbadens vend kampim poshtë:
(Lidhje e drejtpërdrejtë të aktiviteteve Sand Näsets këtu.)

sandnasbadens camping FöretagCamping Sandnäsbaden & restorant Camping vendosur bukur në breg të liqenit Holm shirit. keq, shërbim, minigolf, varkë, reaktiv, vaskë, Fiske m.m.
Kontakt: Diane 076 - 826 89 14, info@sandnasbadenscamping.se
Faqe Hyrëse: sandnasbadenscamping.se

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *