Foto nga Allbergsbacken

Piktura Allbergbacken, pushime sportive 2012.
Në pushimet e dimrit jetës së birit u tobogganing në mbrëmje dhe HBU ofruar qentë e nxehtë. Këtu janë disa fotografi nga mbrëmja – fotograf: Jan Winroth. Kliko mbi fotot për të zgjeruar ato.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *