Guestbook

Mirë se vini për të shkruar çdo linjë dhe të lënë shenjën tuaj më poshtë guestbook.
Libri i të ftuarve është në statistikat e vizitorëve të faqeve më të vizituara distriktit Holm s. Megjithatë, është shumë shpesh dikush shkruan diçka. Ngritur zërin tuaj!

Lini një përshëndetje, ose thonë se çfarë mendoni për diçka që ju keni në mendje!

0 mendime mbi "Guestbook

 1. Si i lindur strehim Holmbo Östbyn deri filluar shkollën, Ndjehem nxehtë për Holm. Ende kanë miqtë dhe të njohurit në fshat dhe ai ndjehet si në shtëpi, kur të shkoj atje. Përshëndetje nga Gun.

 2. Hi. Holmbygden. Vetëm dua të theksoj se Midsummer Njih nuk do të ndodhë këtë vit. Mjerisht mund të duket po. Por, kur ata që duhet të jetë ngarje diçka me shpifjeve, Dhe madje edhe të qëndrojnë për gjëra, Ord.vakter Bet, disponimi, etj. Atëherë le vend Midsummer Njih marrë pjesë Rebelët Graven..Rockabilly .
  A kurrë nuk ka për qëllim të mashtrojë / goditje ndonjë .Därmed falënderojmë për ne dhe shpresoj se ju mund të merrni diçka tjetër në këtë qark që mund të punojnë më mirë se ajo që ne ishim duke u përpjekur për
  Lloj o Përshëndetje Ndershmëve
  Hans-Erik Nordin
  Rebelëve Rockabilly SUNDSVALL
  Ne gjithashtu falënderojmë ata për 2 Seasons që ishin .

  • Hej alla Rebelët Rockabilly,

   Ajo ishte nga shoqata jonë shumë i mërzitshëm (!) për të dëgjuar në lidhje me atë në është disi Midsummer takohen në Holm. Sad për të dëgjuar historinë tuaj. Përndryshe, ajo ishte një shumë të vlerësuar iniative me marrëveshje dhe argëtim me të gjithë vizitorët në fshat.

   Faleminderit për të gjithë punën që ju vënë poshtë!
   Holm Appliance Zhvillimi

  • Very funny për të dëgjuar se i distancave të gjata të ftuar të vlerësojmë dhe të vizitoni faqen tonë!

   të fala
   HBU, përmes
   Niklas Wikholm

 3. Urime për një faqe interneti të madh!
  Tani ju duhet të reklamuar URL, për shembull, me shenja në të gjitha pikat e hyrjes në rrethin Holm.
  /Karl Blomberg

  • Shumë falemnderit!
   Po, ideja na ka goditur me. Deri tani, megjithatë, asnjë lloj gjë bëri – një punë gjithashtu të bëhet nga dikush… Ne jemi të lumtur deri sa të gjitha që ndihmon në treg veten, sepse deri tani ajo është përhapur vetëm me gjuhë e folur dhe e internetit në përgjithësi.
   Faleminderit për sugjerimin!
   /Niklas Wikholm, Webmaster

 4. Ajo ishte e madhe për të marrë një email në Ula Lindenberg në vendin e ri të internetit nga rrethin Holm. Lajmet e fundit në shkrim rrjedh për mua ndryshe nga Priest Carl-Heinrich Smuzzler (justifikim drejtshkrimin) kur ai filloi fastidiously letrat me çmimet facile “Nix Pix” dhe “Costa pagesë”. Gjethet ishin shumë të bukur për të lexuar në lidhje me të gjithë qarkut. Prandaj, unë pres për shumë këto lloj mesazhe.
  Faleminderit për një vend të madh që unë tani të bashkohet me abonentë.
  Peter daton nga Vikholms i Anundgård

 5. Gjithmonë kënaqësi për të lexuar në lidhje me atë që po ndodh në mjedisin tim të menjëhershme si një pushim i vetëm lexuar në lidhje me atë që po ndodh në pjesët qendrore jashtë komunës.
  Kudos për ju që e menaxhon këtë për ne të cilët janë të interesuar, shpresoj që ju të merrni ndihmën e nevojshme për të arritur këtë.
  qarkut Holm është vendi më i mirë që unë kam qenë në gjatë më shumë se tim 60 – Jeta vit deri më tani dhe ndoshta do të mbetet kështu….

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *