Pantinsamling

A si Ingrid Wikholm, Dhuroni zotimin tuaj për sektorin vullnetar në Holm.
Ingrid Wikholm në sparktur mori mundësi për të dhënë HSK tij pengu / regëtin HBU e hollë.

Merrni qëndrim dhe smearing makinë dhe nxjerr para shoqatave Holm peng tuaj! Një kontribut të ngrohtë të mirëpritur. Hidhe në pengut fuçi në kishë, ose e kanë atë kap në shtëpi. OBS! Ne gjithashtu pranojnë kanaçe të plagosur dhe të importuara!

Holms SK.HBU dhe Holm Sports Club ofron të gjitha Holm dhe Sundsvall rajonit për të mbështetur shoqata me kanaçe e tyre të vjetra dhe të shisheve PET. Është vetëm si kjo, duke bërë të mjedisit një nder duke i siguruar një kontribut të vogël! Ju gjithashtu të shmangur zvarritje peng në qytet dhe të përballet me HBUmbledhjen makinë për disa småkronor. Për ne, megjithatë, e bën atë ndryshe nga shumë të ndihmuar njëri-! Pant Slanten caktuar të plotë 50/50 midis HSK dhe HBU.

SI TË?

  • Single apo çanta e përkëdhelur, kanaçe depozitave dhe shishe qelqi.
    Shto premtim särkild gjelbër hollë ngjitur me klasifikim e mbeturinave në kishën Holm s. Fuçi boshatis atëherë ne rregullisht.
  • qese plehra me peng (PET PLEASE renditura / Burk / qelqi depozitave në thes!).
    Mblidhen deri disa thasë dhe na tregoni se kur ju doni të merrni shpëtoj prej tyre – 0730-332944.
    – Alt. 1 Lënë ata në Holm dhe Sundsvall, SMS:text / thirrje për më shumë informacion në lidhje me vendin.
    – Alt. 2 Marrë ato të marra diku unë Holmberg / LIDEN- / Kovland- / Sundsvall zonë. SMS:text / thirrje dhe të thonë se sa thasë, dhe ku jetoni / punë ne do të bëjmë pjesën tjetër!

panttunnaDëshironi të na ndihmuar të mbledhur premtime ose nuk jetoni nënë vende të tjera në Suedi? Nëse ju janë të përshtatshme “pantad” dhe të kenë shtesë të vogël “frymë fshat” të ndjehen të lirë për të na ndihmuar për të mbledhur premtimet në zonën tuaj, kudo që jetoni. Ne ju pajisur me qese të veçanta të dorës që ju thjesht lënë në një faqe drop-off pranë jush (ju kurrë nuk duhet të qëndrojnë dhe të zotohen për një dhe një!).

Harrojeni makinat e vjetra norvegjeze premtim dhe mbështetjen Holm Countryside Enoku Holms SK…

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *