Холм је одлучио продужетака у малрика ТВ игре

Капитен екипе, Никлас Викхолм био задовољан после и каже да је тим тренутно ради свој најбољу сезону у деценији. - То значи више за заједницу него за тим и самог удружења, каже Викхолм. репортажа & слика: Џенифер Енгстром, сара Царлзен. СТ.ну

ТВ гледаоци и навијачи су били третирани на прави малкалас када Анге АКО посетио Холм валлен у недељу. Сав девет голова унето у записник пре него што је судија дунуо у пиштаљку завршни.

Ливе икада Дивисион 5 матцхес'ре inget nytt за преданом ХСК навијач, али овај пут је присуствовао Холм је Валлен Сундсвал Тиднинг који су изабрали да нас часте своје Livesändning. Пре игре, новина је посетио екипу током тренинга раније ове недеље и Интервјуисани Холм СПОРТС ЦЛУБ нови ентузијаста Питер Линд. Након што је меч био такође intervju са капитен, Никлас Викхолм (се ован).

Ливе Интервју са Холм тренер Мицхаел Котермајер пре утакмице

Холм је ове сезоне постројили много чудно циљне профите и јако касно одлуке игре. Последњи када се састао Анге ИФ далеко од куће на Дана државности, и вона 1-2 није био изузетак (владајући kan ses i repris här). Недељни сукоб не би доказало да буде другачији на било који начин…

Већ у првом минуту, демолирали Олле Нордберг низ увредљивих казне и Холм је могао да оде у вођство преко пенала. Анге онда се појавио јаку одбрану у првом полувремену, а Холм је имао тешко узимајући у опасним ситуацијама. Тхе утакмица минута 27 није могао да уђе преко редукционо “ихопспарк” у казненом простору који је оставио Холм нови голман Сајмон Молин шансу. Анге пратиле постигао неколико минута касније, након домаћи тим поново аљкави у одбрани и није успео да избије лопту. Холм је циљ погодба Оле НОРДБЕРГ признаје, међутим, непосредно пре пола времена и игра осетио тек у другој половини потпуно широм отворена.

У другом полувремену домаћи тим појавио мало играња предност у односу на противника. Разочарење на стаблима играча када су гости ушли у вођству једном или два пута не могу бити у заблуди… Али Холм је успео да окупи, подизање многе столици и дугу лопту Анге-одбрамбени, а куке на записник. У 87'е минута замени Холм у повратак дух опасне тачке лопов Јохан Смотт и неколико секунди касније, Холм је извео слободан ударац на пола пута између центра круга и указао казну. Тренутак Јохан “Халлинг,” Халлстром ће прићи за слободног ударца колу Јохан Смотт Анге одбране и лука, тако потпуно сувишан напред наведено голмана. Халлинг, успевају да пронађу лобању на валвукне Оле Нордберг, клима главом доле на ногама сада саиграча Јохан Смотт чини изванредан гашење и потпуно сипања над лоптом и пресе изједначења 4-4 !

Тхе утакмица минута 92 Холм је почела да осећа прави мирис победе… Треба да успемо у другом крајем меч-виннинг?? Судија свира слободног ударца Холм високе у офанзивном половини терена поред бочне линије. Из слободног ударца Краљ Џон “Халлинг,” Халлстром четке траву мало лабаве левом руком пре него што је лагано тее горе лопту на маницуред травњак… Домаћа екипа се померају горе све доступне особље за решењем…

Халлинг, има кратак приступ и поново чини савршено лифт са леве Дојан у казненом простору, где је на крају проналази свој пут до ноге Холм је дефанзивац Кристан Карлссон – Као и код прави борбени дух успева да гура игре, игра-виннинг-гол! ницк Борген “Клизи у” одјеци Холм Валлен… Са само три игре су остале у сезони, још увек смо на самом врхунцу битке * Меделпад пети разред!

Погледајте одлучујући 5-4 гол у надокнади времена испод: