Holm вирішив на додатковий час в målrika телегри

Капітан команди Ніклас Wikholm був задоволений потім і каже, що команда в даний час робить свій кращий сезон за останні десять років. - Це означає, що більше для суспільства, ніж для команди і самої асоціації, каже Wikholm. репортаж & картина: Дженніфер Engstrom, Сара Carlzén. ST.nu

Телеглядачі і натовп пригощали реальної målkalas коли Ange IF відвідав Holm Валлен в неділю. Всі дев'ять голів відзначені в протоколі, перш ніж рефері підірвали фінального свистка.

Живіть Ever Розділ 5 matches're inget nytt для відданого прибічника HSK, але на цей раз в ньому взяли участь Holm Vallen Сундсваль Tidning обрали вшанувати нас зі своїми власними Livesändning. Перед грою, газета відвідала команду під час тренування на початку цього тижня і новий ентузіаст Розмовляв Holm спортивного клубу Пітер Лінд. Після матчу був також intervju з капітаном команди Ніклас Wikholm (баран).

Живе Інтерв'ю з Холмом тренером Майклом Kotermajer перед грою

Holm вже в цьому сезоні вишикувався багато непарних цільових прибутків і дуже пізні рішень гри. Останній, коли зустрів Ange І.Ф. далеко від дому на Національний день, і виграв 1-2 не став винятком (панівний kan ses i repris här). зіткнення в неділю не було б виявитися різними в будь-якому випадку…

Уже в найпершої хвилини, знесені Олле Nordberg вниз наступ штрафний і Holm може піти у відрив через пенальті. Ange потім показала сильну захист в першій половині і Holm було важко потрапити в небезпечні ситуації. матч хвилин 27 не могли увійти через який відновлює “ihopspark” в штрафному майданчику, який залишив новий воротар Симон Molin шанс Холма. Ange пішов рахунок через кілька хвилин після того, як господарі знову неакуратно в обороні і не зумів вибити м'яч. Holm мети угода Олл Nordberg визнає, однак незадовго до половини часу і гра відчувала до другої половини повністю навстіж.

У другій половині господарі виявився невелику перевагу над противниками геймплейний. Розчарування гравців, коли кам'яних гості пішли у відрив один або два рази не могли не помилитися… Але Holm вдалося зібрати, піднімаючи багато загрозливого довгий Ange-оборонного, і гаки на бланку. У 87'e хвилин замінити Holm в камбек дух небезпечних точок злодія Йохана Smott і через кілька секунд, Holm право на вільний удар на півдорозі між центральним колом і вказав штраф. момент Johan “Halling” Халльстрёй підійде для розіграшу штрафного круглої Johan Smott Ange оборони і портів, таким чином, повністю надлишкові передній зазначеного хранитель. Halling вдалося знайти череп välvuxne Олла Nordberg, кивнувши на ногах тепер немаркованої Йохана Smott робить спритну зупинку і повністю обливаючи кульової та преси еквалайзера 4-4 !

матч хвилин 92 Holm почав відчувати реальний запах перемоги… Якщо нам вдасться в іншому кінці матчу нагород?? Суддя удари для штрафного Holm високо в настанні половини поля поруч з боковою лінією. Вільний удар король Джон “Halling” Халльстрем щітка трави трохи пухку з лівою рукою, перш ніж він обережно трійником вгору м'яча на газоні доглянутого… Господарі просуваються всі доступні кадри для вирішення…

Halling займає короткий підхід і в черговий раз робить ідеальний підйом з лівої Dojan в штрафний майданчик, де вона врешті-решт знаходить свій шлях до ніг Holm захисника Кристал Karlsson – Як справжній бойовий дух зумів відсунути гру, переможний гол-! Нік Borgen “Він ковзає в” Відлуння Holm Валлен… З лише три гри залишили в цьому сезоні, ми все ще в самому піку битви * Медельпад п'ятого класу!

Див вирішальних 5-4 голи в компенсований час, нижче:
(картина, ST.nu)

*Матфорс IF 2, лежав другий в таблиці, не змогла просунутися через правил, говорить про те, що клуб не повинен мати дві команди вище DIV 5.

3-4 Олександр Thid
4-4 Йохан SMOTTENE. дупа: Олле Nordberg.
5-4 Крістіан Карлсон. дупа: Йохан Халльстрёй (доданий)

ГРОМАДСЬКЕ
в якості 30 перс

майбутні матчі:
Ljustorps IF – Holms SK. Ljustorps IP Нд 16 вересні К.Л. 14,00.
Holms SK – Selånger FK. Holm Vallen Сб 22 вересні К.Л. 14,00.
Hassels IF – Holms SK. Hasselbackens IP Нд 30 вересні К.Л. 14,00

Модельний ряд, сірникові оголошення і результати, текст в кожному матчі, безкоштовно тут!