Holm вырашыў на дадатковы час у målrika тэлегульні

Капітан каманды Ніклас Wikholm быў задаволены потым і кажа, што каманда ў цяперашні час робіць свой лепшы сезон за апошнія дзесяць гадоў. - Гэта азначае, што больш для грамадства, чым для каманды і самай асацыяцыі, кажа Wikholm. рэпартаж & карціна: Джэніфер Engstrom, Сара Carlzén. ST.nu

Тэлегледачы і натоўп частавалі рэальнай målkalas калі Ange IF наведаў Holm ВАЛЛ ў нядзелю. Усе дзевяць галоў адзначаны ў пратаколе, перш чым рэферы ўзарвалі фінальнага свістка.

Жывіце Ever Раздзел 5 matches're inget nytt для адданага прыхільніка HSK, але на гэты раз у ім прынялі ўдзел Holm Vallen Сундсваль Tidning абралі ушанаваць нас са сваімі ўласнымі Livesändning. Перад гульнёй, газета наведала каманду падчас трэніроўкі ў пачатку гэтага тыдня і новы энтузіяст Гутарыў Holm спартыўнага клуба Піцер Лінд. Пасля матчу быў таксама intervju з капітанам каманды Ніклас Wikholm (баран).

Жывое Інтэрв'ю з гары трэнерам Майклам Kotermajer перад гульнёй

Holm ўжо ў гэтым сезоне выстраіўся шмат няцотных мэтавых прыбыткаў і вельмі познія рашэнняў гульні. Апошні, калі сустрэў Ange І.Ф. удалечыні ад дома на Нацыянальны дзень, і выйграў 1-2 не стаў выключэннем (пануючы kan ses i repris här). сутыкненне ў нядзелю не было б апынуцца рознымі ў любым выпадку…

Ужо ў самай першай хвіліны, знесены Олле Nordberg ўніз наступ штрафной і Holm можа пайсці ў адрыў праз пенальці. Ange затым паказала моцную абарону ў першай палове і Holm было цяжка трапіць у небяспечныя сітуацыі. матч хвілін 27 не маглі ўвайсьці праз які аднаўляе “ihopspark” ў штрафной плошчы, які пакінуў новы брамнік Сымон Molin шанец Холма. Ange рушыў услед кошт праз некалькі хвілін пасля таго, як гаспадары зноў неакуратна ў абароне і ня здолеў выбіць мяч. Holm мэты здзелка Олл Nordberg прызнае, аднак незадоўга да паловы часу і гульня адчувала да другой паловы цалкам насцеж.

У другой палове гаспадары выявіўся невялікае перавага над супернікамі геймплейный. Расчараванне гульцоў, калі каменных госці пайшлі ў адрыў адзін ці два разы не маглі не памыліцца… Але Holm удалося сабраць, падымаючы шмат пагрозлівага доўгі Ange-абарончага, і гакі на бланку. У 87'e хвілін замяніць Holm ў камбэк дух небяспечных кропак злодзея Ёхана Smott і праз некалькі секунд, Holm права на вольны ўдар на паўдарогі паміж цэнтральным колам і паказаў штраф. момант Johan “Halling” Халльстрёй падыдзе для розыгрышу штрафнога круглай Johan Smott Ange абароны і партоў, такім чынам, цалкам залішнія пярэдні названага захавальнік. Halling ўдалося знайсці чэрап välvuxne Олла Nordberg, кіўнуўшы на нагах цяпер немаркіраванай Ёхана Smott робіць спрытна прыпынак і цалкам абліваючы шаравой і прэсы эквалайзера 4-4 !

матч хвілін 92 Holm пачаў адчуваць рэальны пах перамогі… Калі нам удасца ў іншым канцы матчу узнагарод?? Суддзя ўдары для штрафнога Holm высока ў наступе паловы поля побач з бакавой лініяй. Вольны ўдар кароль Джон “Halling” Халльстрая шчотка травы трохі друзлую з левай рукой, перш чым ён асцярожна траяком ўверх мяча на газоне дагледжанага… Гаспадары прасоўваюцца усе даступныя кадры для вырашэння…

Halling займае кароткі падыход і ў чарговы раз робіць ідэальны ўздым з левай Dojan ў штрафную плошчу, дзе яна ў рэшце рэшт знаходзіць свой шлях да ног Holm абаронцы Крыстал Karlsson – Як сапраўдны баявы дух здолеў адсунуць гульню, пераможны гол-! Нік Borgen “Ён слізгае ў” Адгалоскі Holm ВАЛЛ… З толькі тры гульні пакінулі ў гэтым сезоне, мы ўсё яшчэ ў самым піку бітвы * Медельпад пятага класа!

См вырашальных 5-4 галы ў кампенсаваны час, ніжэй:
(карціна, ST.nu)

*Матфорс IF 2, ляжаў другі ў табліцы, не змагла прасунуцца з-за правілаў, кажа пра тое, што клуб не павінен мець дзве каманды вышэй DIV 5.

3-4 Аляксандр Thid
4-4 Ёхан SMOTTENE. задніца: Олле Nordberg.
5-4 Крысціян Карлсан. задніца: Ёхан Халльстрёй (дададзены)

Грамадскае
у якасці 30 перс

маючыя адбыцца матчы:
Ljustorps IF – Холмс SK. Ljustorps IP Нд 16 верасні К.Л. 14,00.
Холмс SK – Selånger FK. Holm Vallen Сб 22 верасні К.Л. 14,00.
Hassels IF – Холмс SK. Hasselbackens IP Нд 30 верасні К.Л. 14,00

мадэльны шэраг, запалкавыя аб'явы і вынікі, тэкст у кожным матчы, бясплатна тут!