Όμορφη βραδιά του καλοκαιριού σε Holm Vallen με μεγάλη νίκη, Τώρα αρχίζει τα πλέι-οφ για 4:ένα!

Μεγάλα κέρδη κατά Hazel απόψε.Regular Season είναι πάνω και αύριο κληρώνει πλέι-οφ. Την Κυριακή εφιστά την σοβαρότητα τρέχει για το πολυπόθητο div 4 sites. Holm θα μπορούσε ούτως ή άλλως να τονωθεί η εμπιστοσύνη από την τελευταία Προκριματικός γύρος του παιχνιδιού χτύπημα Hazel στο σπίτι με το σύνολο της 6-1 με 2-0 αποτέλεσμα. Hazel, ο οποίος πρόσφατα είχε παλέψει για να βάλει μαζί μια πλήρη ομάδα για τους αγώνες ήρθαν στην ούτως ή άλλως για να παίξετε. Αλλά η γηπεδούχος ήταν σαφώς η καλύτερη ομάδα και άρπαξε την σκυτάλη με τη μία. Η γηπεδούχος ομάδα είχε επίσης η 8:ε μου μια καλή αρχή με την ποινή που ήταν πολύ διστακτικός. Ασφαλές σημείο του πέναλτι Janne Sölvestål. 3 λεπτά αργότερα, ήταν Niklas Wikholm που θα μπορούσε να ξεγελάσει Hazel τερματοφύλακας με ένα ωραίο σουτ από μεγάλη απόσταση… Διαβάστε το πλήρες κείμενο της έκθεσης αγώνα των διαδικασιών σε holmssk.se/alaget.

+ περισσότερες συνόψεις (και “πριν από την ομιλία”) από Lokalfotbollen.nu.
Recensensioner από όλους τους αγώνες πρωταθλήματος (ενημερώθηκε αργά ή την ημέρα μετά τον αγώνα,).

Η βαθμολόγηση των HSK: 1-0 Janne (τιμωρία), 2-0 Niklas (Kalle), 3-0 Janne (Engman), 4-0 Engman, 5-1 Niklas, 6-1 Niklas (Janne).
Ο άνθρωπος του αγώνα *: Mattias Engman.
*Διορίζεται πάντα Holm-έρευνες. Σήμερα respresenterad Thomas Norberg.
+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se målskyttar, assister, inhopp etc.
+ Δείτε τα στατιστικά στοιχεία παίκτης αγώνες HSK του, στόχοι, βοηθώ, χάρτη Μ.Μ..

Εδώ τελείωσε την κανονική περίοδο. 1-8 πηγαίνετε στο Φθινόπωρο Femman, 9-16 πηγαίνετε στο Φθινόπωρο Στ τάξης.
ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟ! Επόμενος αγώνας: Ange IF 2 – Holms SK, Κυριακή 25/8 16:00 set IP.
Håll koll på Holmbygden.se för höstens spelprogram.

συνδέσεις
+ Δείτε Guldfemman πίνακα για holmssk.se/g5.
Έχετε χάσει τον ανταγωνισμό? Δεν είναι πολύ αργά! Διαβάστε περισσότερα εδώ!

.
tabell+ Holmbygden.se/τραπέζι – τραπέζι, αγώνες κλπ.
+ Τμήμα Κορυφαία σκόρερ 5
+ εσωτερική σκόρερ Holms SK της
+ publik Λιγκ 5

+ Holmbygden.se/HSK – Διαβάστε περισσότερα για την ένωση Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ταιριάζει συνεδρίες / κατάρτισης με το κινητό σας!
+ Holmbygden.se/δείχνει – Αποτελέσματα και πίνακες για όλα τα Medelpad Επιπτώσεων, επίσης άμεση αναφορά ζω από τους Ολυμπιακούς Αγώνες και Superettan (m. Giffarna).

+ Εγγραφή σε αποτελέσματα HSK και ταιριάζει με λεπτομέρειες σχετικά με τα SMS via Holmbygden.se!