Szép nyári este Holm Vallen nagy győzelem, Most kezdődik a rájátszás a 4:Egy!

Nagy nyeresége ellen Hazel ma.Alapszakasz vége, és holnap kisorsolásra rájátszás. Vasárnap gravitáció húzza le a hőn áhított div 4 oldalak. Holm hogy legalább javítani önbizalmat az utolsó alap játékot elleni mérkőzésen Hazel otthon az egész 6-1 után 2-0 a félidőben. Hassel, aki a végén volt egy visszaesés, hogy együtt a teljes csapat a játék jött egyébként játszani. De a hazai csapat egyértelműen jobb csapat, és megragadta a pálca egyszerre. A hazai csapat is kapott a 8:e az egy kis ízelítőt-off egy másik büntetés, ami nagyon vonakodott. Biztonságos a büntetés helyszínen Janne megoldani Steel. 3 perc múlva volt Niklas Wikholm aki okosabb Hazel kapus egy szép lövéssel távolsági… Olvassa el a teljes mérkőzés jegyzőkönyveket a holmssk.se /alaget.

+ Mera jelentés (és “before-talk”) a Lokalfotbollen.nu.
Recensensioner minden bajnoki (frissített végén vagy a nap a meccs után).

Pontozása HSK: 1-0 Janne (büntetés), 2-0 Niklas (Hívás), 3-0 Janne (Engman), 4-0 Engman, 5-1 Niklas, 6-1 Niklas (Janne).
A Meccs Embere *: Mattias Engman.
*Mindig kiválasztani, Holm-cro. Napjainkban respresenterad Thomas Norberg.
+ A játékosok teljesítménye a mai mérkőzés. Lásd målskyttar, részt vesz, inhopp stb..
+ Lásd HSK játékos statisztikái megegyezik, cél, segít, rövid mM.

Itt ért véget az alapszakaszban. 1-8 megy Autumn Femman, 9-16 A hatos szám megy Autumn.
FRISSÍTVE! Következő mérkőzés: Vapor HA 2 – Holms SK, Vasárnap 25/8 16:00 Gőzhajók IP.
Kövesse nyomon a Holmbygden.se őszi mérkőzések.

Linkek
+ Lásd a táblázatot a Guldfemman holmssk.se /g5.
Már hiányzott a verseny? Ez nem túl késő! Bővebben!

.
tabell+ Holmbygden.se /Táblázat – Táblázat, matcher stb..
+ Nyilas League Division 5
+ Holms SK belső gólszerző
+ Állami League Division 5

+ Holmbygden.se /HSK – Tudjon meg többet a szövetség Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se /hskkalender – Sync mérkőzések / képzéseket a mobil!
+ Holmbygden.se /sorozat – Eredmények és táblázatok minden Medelpadsgatan Impact, is közvetlen jelentések él a Allsvenskan és Superettan (m. Giffarna).

+ Feliratkozás HSK eredményei, és a mérkőzés részleteit SMS keresztül Holmbygden.se!