Holm është me Femman Gold 2013


Kush e di HOLMS SK të mirën?! Sfida Olle Frisk dhe të gjithë tifozët e tjerë HSK! Shoqata e Ndihmës në një mënyrë zbavitëse. Merrni mundësinë për garën dhe bast mbi tuaj “Gold Line” Një post-aksioneve. Connoisseurs mira Holm fiton një udhëtim të futbollit në Angli, vlerë 4000 kr!!

KETU ju mund të luajnë online në pesë Lirare tuaj Holm!(A keni një broshurë në letër? Menjëherë lënë pesëdollarëshe tuaj për të parë lojtarët e ekipit për të lejuar ata që të regjistroheni ose telefononi / smsa numrin tuaj mbi 0730-332944.)
Në një website krejt të re, guldfemman.se / Holm-sk ju gjithashtu do të jetë në gjendje për të tip, ndjekin lojtar tuaj, të bëjë të mundur. zëvendësime taktike etj dhe ndiqni five Gold e të tjerëve dhe të shohim se si jeni duke bërë.

Sezon 2013 Ai, pra, do të përfshihet në diçka të quajtur “Gold klasën e pestë - Ekipi juaj Dream Lokale“. Ajo është shumë si koncept Dream Aftonbladet Line-Up, por me një aromë lokale. Në vend të “blej” 11 lojtarët nga Champions League, Konsumatori zgjedh 5 lojtarët nga një ekip tonë. Asnjë njëmbëdhjetë ëndërr kështu, pa pesësterlinëshe ari.

Lojtarët në ekipin e parë të marrë pikë për ecurinë e tyre në lojëra kampionat. Dhe të ndihmojë ger t.ex. pikë, ndërsa një kartë të kuqe jep zbritje. Kjo kthehet në pikë për tifozët e five ari që janë në garë. Pozicioni aktual vazhdimisht do të monitorohet në një faqe interneti të veçantë vetëm për Holm SK-Gold Femman (njoftoi më vonë). HOLMS garash mirë e të cilit e pesta pikë kur shumica e seri është mbi fiton një udhëtim të futbollit në Angli, vlerë 4 000 kr. Edhe në qoftë se ju nuk jeni një person “gamblare” për të përditshme, kjo është mënyra më zbavitëse për të mbështetur sektorin vullnetar në Holm. Ajo është gjithashtu e mundur për të kombinuar të lirë me një Rezultatet shërbim falas përmes SMS, kështu që ju të merrni rezultate të vazhdueshme dhe të përputhen info.

Në mars / prill, ajo do të shkojë për të blerë pesëdollarëshe e tyre të artë dhe pastaj ne në kompleksin edhe për të promovuar këtë duke përdorur fletët e shtypura shes. Interesi Sign up sipër, për të marrë më shumë informacion, kur është koha. Ajo nuk është detyrues në asnjë mënyrë. Ne do të lidhë në faqen tonë të artë në klasën e pestë këtu, kur gjithçka është gati. Një kosto pestë ari në mes 50 dhe kr 250 SEK varësi të cilën lojtarët të blejnë.

Gold Femman do të krijojnë të hyra të reja për Holm Sportklubb, por mbi të gjitha, shpresa është se ne mund të rrisë interesin dhe angazhimin rreth kompleksit. Ju lutemi të na ndihmojë për të na tregoni më shumë në lidhje me këtë. Ndjehen të lirë për të përdorur “Si” dhe “Të saj”-Lidhje të dhe të na ndihmojë të përhapur fjalën për miqtë tuaj Facebook.

Mëso më tepër rreth Gold Femman, Pikat e sistemit, Çmimet, m.m. në guldfemman.se / info.
Mëso më tepër rreth HOLMS SK.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *