Jetoj: INA Sundsvall 2 – Holms SK

Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend kanali HSK-së holmssk.se/youtube.

sot 19:00 në Balderhovs IP luan Holms SK. Holmbygden.se livesänder matchen. Tabela Mode, ju do të gjeni më poshtë.

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje pa pagesë këtu!

Stream Sonte (“ngulitur” sipër): https://youtu.be/T4_c0chfPok
HSK:nga YouTube Channel: holmssk.se/youtube

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *