Takimi vjetor Gimåfors Bygdegårdsförening

Atëherë është koha përsëri për Takimin Gimåfors Center Community Association Vjetor. Takimi vjetor do të mbahet e diel 26 shkurt në 15.00 në qendër të komunitetit në Gimåfors. Takimi përfshin mbledhje të zakonshme vjetore të negociatave dhe pas takimit vjetor, ajo është shërbyer. Nëse ju jeni me shoqatën keni pyetje apo sugjerime, të ndjehen të lirë për të paraqitur mocionin në takimin vjetor.

Për pyetje, ju lutem kontaktoni Stefan
ndjek 070-326 62 20.

i mirëpritur

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *