Holms SK silvermedaljörer i Sundcupen!

Silvermedaljörer i Sundcupen 2016. Ülaltoodud pildil; Andreas Lundberg, Linus Frisk, Kent Ringlöv, Yevhen Ponomarenko, Andreas Moreau, Metta surma, Erik Björk, Robin Bergman. põlvili; Niklas Wikholm, lemmikloomad, Patrik Matsson, Larsa Sollén, Johan Rudin, Thomas Eriksson. valetamine; Peter Lind.
Lõplik meeskond ja hõbe medalistid in Sund Cup 2016, Nordichallen.

Eelmisel neljapäeval oksjon esindajatekoja istungil, et Holm SK mängivad Division 5 suvel ja tänulikkust usaldust meeskond võttis kodus hõbemedalit väina Cup nädalavahetusel, mis oli. Turniiri mängis Nordichallen seitsme tasandi. Rühmas etapis HSK võitis kaks mängu ja kaotanud ühe. Pärast veidi närvis ja värisev avamäng vastu Arbrå BK / Vallsta IF, Mõõdukalt mees, ning seejärel võis tuua parema hoolitsetud mänge oma järgmist vastavust. Vastu on siin! IF ja IK Bondsjöhöjdens võitis üks kord 1-0 ja 2-1.

Kui vähemalt põnev veerandfinaali HSK tehtud tugev viimistlus vastu Kubikenborgs IF ja taaskasutusse kahel režiimides 0-1 ja 1-2 et 2-2 kui lõpuks signaali veeni. Kohtumise otsustati siis Shootout ja Peter Lind sai mängu kangelane õrna plokk, mis salvestatakse Holm jäänud turniiri. Vaata shootouts alla.

In poolfinaalis olid töödeldud hea vastupidavus, kuid Holm võttis kodus mugav juhtima vastu Bondsjöhjödens IK 2-0 nagu ekvalaiser 2-1 viimases minutit. Esimest korda mitme aasta jooksul oli nii Holms SK seega finaalmäng!

Hõbemedalit meeskonna ja kinkekaart treener ja väravavaht Peter Lind.Viimases kohtusid taas Arbra BK / Vallsta IF, kuid taas vastupandamatu Holm poisid. See oli kutsutud, aga parem vastupanu kui grupivoor, kuid lõpptulemus oli sama 0-4. Kokkuvõttes hea nädalavahetus meeskond Holm, loodetavasti sisendasid mõned usaldust hooaja. Peter Lind nimetatakse ka kõige väärtuslikum mängija, mis esialgu ainult treener, vaid pandi kindad ja saada eesmärgi.

Juba täna on järgmine väljakutse ja esimese mängu Heat Cup Västhagen vastu Nedansjö IK kella 20:00. Tere Kihutajad Team Holm! Ülejäänud mängu- ja treeningprogrammi leiad alati holmssk.se/kalender.